Nasze inwestycje
deweloperskie
Jako firma z 30 letnim doświadczeniem budowlanym realizujemy różnego rodzaju inwestycje deweloperskie w Poznaniu i najbliższej okolicy. Wyróżnia je przemyślany projekt architektoniczny i solidne wykonanie.
Przystań Morasko Poznań - Morasko

Przystań Morasko to osiem komfortowych domów bliźniaczych o powierzchni ok. 165 m² położonych przy ul. Przedwiośnie w bliskim sąsiedztwie rezerwatu Meteoryt Morasko. Kameralność inwestycji oraz malownicza okolica sprawiają, że Przystań Morasko to miejsce, w którym naprawdę odetchniesz nie opuszczając miasta.

Dowiedz się więcej o inwestycji

Supernova ul. Kościelna 9a, Poznań

Supernova to kameralny apartamentowiec o niezwykle oryginalnym i nowoczesnym wyglądzie. Nietypowa bryła budynku idealnie wpisuje się w klimat ulicy Kościelnej. W Supernovej znajdzie się jedynie 14 wygodnych apartamentów o powierzchni od 35 do 148 m², dwa lokale usługowo-biurowe oraz garaż podziemny.

Dowiedz się więcej o inwestycji

Nad Powidzkim Polanowo - nad j. Powidzkim

Domy nad Powidzkim to nowa inwestycja realizowana w Polanowie, bezpośrednio na brzegu Jeziora Powidzkiego, 4 kilometry od Powidza. Doskonała lokalizacja oraz dostęp do jeziora i plaży sprawiają, że Domy nad Powidzkim to idealne miejsce nie tylko na letni wypoczynek.

Dowiedz się więcej o inwestycji

Osiedle Sielankowe Borówiec-Kamionki k. Poznania

Osiedle Sielankowe to 28 domów szeregowych i bliźniaczych położonych w bezpośrednim sąsiedztwie lasu na granicy Borówca i Kamionek, zaledwie 15 minut od Poznania. Wnętrze każdego domu i układ pomieszczeń zaprojektowano z myślą o jak największej wygodzie mieszkańców. Na osiedlu zaplanowano wspólną strefę relaksu oraz plac zabaw. Osiedle Sielankowe zostało wyróżnione tytułem „Złoty Dom” nadawanym przez branżowy portal bliskopoznania.pl.

Dowiedz się więcej o inwestycji